Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz chubby2o6 #117406 üzenetére

    Külföldön dolgoztam, de a cég csődbe ment, én hazajöttem és azóta itthon dekkolok a családnál, mert itt nagyon kevés olyan meló van, amiből lakást tudnék bérelni, elhúzni és fenntartani magamat. Másrészt meg sokkal jobban megéri freelancerként melózni, mint valami helyi cégnek robotolni minimálbérért, ergo itthon ülnék és a laptopon dolgoznék, így nincs főnököm, magam osztom be az időmet és jóval többet keresek... illetve keresnék, mert az itthoni állandóan feszült hangulat miatt nem tudok dolgozni. Ha tudnék, már rég elhúztam volna a gyíkot, de így ennek nem tudom mi lesz a vége :( . Az biztos, hogy mostmár valamerre lépni kéne, mert az idegeim nem bírják, én békés, nyugodt ember vagyok, gyűlölöm az állandó hisztit és valahogy jó lenne már többet melózni, meg több pénzt keresni. Meg persze egy-egy normális tekerés után nyugodtan pihenni... :DDD No de ez már itt off és azzal úgysem érek el semmit, ha kinyávogom magamat :DDD.
    Amúgy ezt leszámítva elég frankó itt élni, szal messze nem költöznék az biztos, az emberek kedvesek, a kaja jó és a hegyeknek hála ki tudom montizni a belemet :D .

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák