Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz ígyvanferi #114246 üzenetére

    Még tudsz venni ugyanolyan áron, múlt héten raktam be a linket. Summer17 kuponnal -10 euro, meg ha össze tudsz pakolni ~60 eur fölé, akkor ingyen hozzák.

    inifini: én ezeket versenyre veszem főleg, de ott: nem távot nézek, hanem időt, és mivel spúr vagyok, ezért ahány megkezdett óra, annyi zselé megy egy kulacsba+izo (biotech hypnotic, kb placebo...)+sótabi belseje. Ezt felöntöm vízzel, így van fél liter tömény cucc. És abból szopok mindig egy kortyot, figyelve, hogy az idővel arányosan fogyjon. Másik kulacs csak víz, frissítőn is csak azt töltök, meg iszok. E mellé van még egy zselé a zsebben. Dunán próbáltam, hogy bemelegítésnél is tolok egyet (kb fél órával rajt előtt), de azt úgyse érzem, mert az elején visz az adrenalin. Előtte másfél nap tészta (most tojásos nokedli volt :) ), meg aznap reggel a szokásos reggelitől a rajtig 1,5-2 l víz (ha van, akkor Magnesia). Sok helyen írják, hogy akkor vagy hidratált, ha a start előtt 5 perccel el kell menni vizelni. Na ez, amíg nem szólítanak be, nehezen kivitelezhető kultúráltan... Eddig ez a bevált recept, de még fejlesztgetem. BCAA-t edzés közben rakok a kulacsba, de inkább csak az íze miatt. Az egy olyan dolog, hogy elméletben jó, gyakorlatban nem veszed észre. De ez mind olcsó placebo, így nem érdekel. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák