Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz 6030D #114179 üzenetére

    Kár :D . Miért is küzdöttél vele?

    Csokicsibesz: Na, akkor pár kérdés a tomtomról, ha szabad :D

    1. alap bringás funkciókat tudja? Pl.: aktuális sebesség, átlag sebesség, max sebesség, megtett km, összesen megtett km. Mert van amiről nem találtam infót.
    2. a gps alapú sebességmérés mennyire pontos? Hogyan keressek rá a küllőre pakolható szenzorra vagy mire, hogy kompatibilis legyen?
    3. bárhonnan letöltött gpx fájlokat normálisan kezel? Pl legutóbb bikemapról meg egy maraton oldaláról töltöttünk párat a haverom sunnto órájára, az mindent megkajál.
    4. laptopról is simán lehet rá küldeni gpx-eket? Okostelóm nincs és nem is szeretnék csak ezért :DDD . Meg laptopra is lehet róla töltögetni adatokat? Pl. strava-ra...
    5. szintet is mér?
    6. egyszerre csak egy gpx-et lehet feltölteni rá, vagy többet is? Mármint ha megállok és más útvonalat akarok választani, vagy ugyanazon visszafele akarok menni, az lehetséges?

    Bocs a sok láma kérdésért, de többek között ezek nagyon érdekelnének és ugyan kezdtem belemélyedni a tesztekbe meg videókba, de van amiről nem találtam egyelőre infót :B

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák