Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Toobee #112104 üzenetére

    Azok a kis szivacs karikák cserélve lettek? Nem értem mi a különbség a két kép között, meg lehet őket tisztítani?

    Én is ma vittem szervizbe a rebamat, semmi baja nincs, de az új bringából van és biztosan akarom tudni hogy nincs vele gond.

    Már attól ideges lettem ahogy átvették tőlem és falnak támasztották, épp hogy hozzáért 1 ponton :( Továbbá az sem nyugtatott meg hogy az egyik szervizes aki átvette tőlem, meg kellett nézze a mennyibe kerül a szerviz.

    Az alap szervizben benne van bármilyen apró alkatrész csere, mint pl az a szivacs? Vagy csak szétszedik és új olajjal összerakják?

    (#112110) SirKero

    Azon sajnos nem. VIszont ajó hír hogy a nyeregcsövön már lehet :P Ha csak 1 csavar van, akkor az egész nyerget kell mozgasd a megfelelő szögbe mielőtt elkezded igazán megszorítani. 2 félkör alakú vájat ami a nyereg csöveket fogja azok csúszkálnak egymáson mikor szöget állítasz.

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák