Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Vissza olvastam a hozzászólásokat az utolsó pár oldalon és abból azt vettem észre, hogy 100k környékén nem nagyon ajánlotok megvételre új MTB-t. Valaki tudományos szempontból megtudná mondani, hogy ez miért van így, miért nem ajánlottak ezek? Én kb 5-6 éve vettem egy Magellan (talán Crater, azt hiszem) bringát, akkor kb 85 ezer volt, a mai napig meg van ez a bringa és használom is, igazából semmi bajom nincs vele, amire nekem kell arra tökéletes, egy kis erdős-dombos kirándulgatásra tényleg nagyon jó, ezen évek alatt annyi baja volt összesen, hogy volt egy hátsó defektje, belsőt cserélni kellett, de amúgy semmi más. Tehát ha egy 5 évvel ezelőtti kb 85 ezres bringa jó, akkor mi a gond az új kb. 100k-sokkal? Én most egy Kellys Viper 20 2013-at néztem ki, azért kéne új bringa mert új helyre költöztem. Ha egyszer be van jól állítva a váltó és minden akkor mi az, ami mégsem teszi ajánlottá szerintetek ezt a kategórioát. ennél többet meg nagyon nem szívesen költenék bringára, azaz igazság, de a válasz mindenképp érdekel.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák