Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    (#104251) Runner_fxr: Kíváncsiságból megnéztem a Fox 34-et hasonló rugóúttal, hogy milyen árban mozoghat a Pikehoz képest. Hát bárhogy osztok, szorzok ugyan annyiba kerül mint amennyiért én komplett bringát akarok venni most áprilisban (ha eltudnám adni a Kellyst). :DDD

    Más:
    Nem tudom mennyire szokás itt a canga beárazás, mindenesetre lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatban.
    Adott egy Kellys Viper 50 2016 nagyjából gyári felszereltséggel: amit cseréltem rajta, az a gyári promax fék - most Shimano Deore van fent, elől 180-as hátul 160-as Magura tárcsával. Illetve a gyári külső gumikat cseréltem: vannak jó állapotú Mountain King 2.2-es gumijaim, de jelenleg Schwalbe Racing Ralph van elől [2.2], hátul meg egy Conti Race king [2.2] - ezek kevésbé jó állapotúak, főleg a Conti.) 21,5" vázméret, ami baja van: utolsó előtti (7-es) soron nagy nyomatéknál néha ugrik a lánc, a monoblokk (alig 1 hete.. :((( ) kotyog minimálisan, a markolat kopott, a pedálok felülete is elég sima (plusz a csapágyaik is már-már a végüket járják szerintem), plusz egy pár kőfelverődés van a váz alján. Én most 70 ért hirdetem, de úgy érzem, hogy egy kicsit mellé lőttem (vagy a váz méret a probléma?), mert nem igazán akad érdeklődő. Jó lenne minél előbb túl adni rajta, bár értelmes árkeretek között.

Új hozzászólás Aktív témák