Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz hegyimorc #103794 üzenetére

    Igen, én is néztem, hogy '12-es a cikk. Nekem már a megjelenésétől kezdve nagyon szimpatikus a pinion főleg, hogy a súlyelosztása is nagyon jó lesz a bringának! Egy dolog van ami miatt sajnálnék ilyen váltóval szerelt bringát építtetni/venni méghozzá, hogy nem lehet menet közben meggondolnod magad és lecserélni más váltó rendszerre, vagy ha út közben tönkremenne akkor nehezebb a javítása is. Ugyan még csak tervezgetés szintjén állok, de 1-2 év múlva remélhetőleg összejönne némi pénzmag arra, hogy itthoni mesteremberekkel készíttethessek egy saját vázat, addig meg még úgyis lesz idő alaposan átgondolni, hogy milyen váltás legyen. A másik választásom természetesen a Rohloff lenne, arról olvasni olyan túrabeszámolókat, hogy nagyon jó a szerviz hátterük, a világ másik végén rekedt bringásoknak is simán segítséget nyújtanak + már jó nagy tapasztalattal és jó néhány ezer km-el a hátuk mögött rendelkeznek. Persze drukkolok a pinionnak is, hogy maradjanak talpon :D

    De ahogy olvasom a hozzászólásaidat a pinionnal kapcsolatban úgy látom, hogy neked bejött. Rég olvastam már a rendszerről, a linkelt cikk is csak úgy felrémlett nekem, és akkoriban (tavaly év eleje környékén) még csak a nagyon kezdeti tapasztalatokról voltak infók/tesztek, örülök, hogy van itt a fórumon olyan aki megelégedéssel használ is ilyet!

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák