Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    Kéne venni pár bringás ruhát, főleg nadrágot, cipőt, és valami felsőt. MTB környezetben lenne főleg, de ha a városban tekerek, akkor is megyek mint a rakéta, szóval nagyon beöltözni sose szoktam (táskát se szeretek amúgy viselni, mert leizzadok tőle). Eddig egyetlen bicós ruhám van, egy 1500Ft-os BTWIN póló, a többi ócska ruhák, meg egy széldzseki. :D
    Így 4000km bringázás után megérett bennem, hogy kéne valami normális öltözék is hozzá :DDD (mármint előtte kissrác koromban is bringáztam, de az Alföldön, és az inkább csak tekergés volt, de aztán nem is nagyon tekertem, meg utána eltelt jópár év, meg lett egy viszonylag minőségibb bringa).
    Szóval kérdés, hogy most a hidegben vegyek, vagy inkább várjam meg a jó időt, ahhoz úgyis másik kell majd?
    Szerk.: amúgy az 1500Ft-os btwin póló nagyon bejött, ár/érték arányban szerintem deal (legalábbis a sima pólókhoz képest).

    [ Szerkesztve ]

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbáltam a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák