Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Stauffenberg #1016 üzenetére

    Akit kirabolnak, akit megvernek, akit megerőszakolnak, az nem magának köszönheti.
    Akivel mindezt mata részegen csinálják, ott már azért az is sáros, akivel megtörténik.
    Engem is raboltak már ki SZIN-en, befeküdtem a sátorba bebaszva, még arra volt agyam, hogy kivegyem a pénztárcám a zsebemből mert kurva kényelmetlen volt, de arra már nem, hogy a sátort összehúzzam.
    Reggelre 45ezerrel lettem szegényebb.
    Hibás voltam? Igen. Rohadjon meg, és költse kemoterápiára az aki elvitte a pénzem, de nekem is sáros a fejem...

    De baszki, ilyen országban élünk, döbbenjünk már rá.
    5000ért baltával agyonverik a 84 éves nénit Borsodban, akkor mit vársz? Egy 100ezres bicajt nem fognak ellopni az első adandó alkalommal? Most őszintén.

    Nincs abban semmi rossz, ha taxival megy haza, és viszi a bicajt is, itt a képszakadáson van a lényeg. Gondolod nem fogja kihasználni ezt valaki? Ennyire ne legyetek naívak.
    Mélységesen elítélendő, hogy ellopták tőle, és átérzem (tőlem is loptak már el bicajt suliban leláncolva. szülői tiltás ellenére sumákban azzal mentem, el is vitték, itt is magamnak köszönhetem) a bicaj elvesztését, de valljuk be, ha csak fele ennyire lett volna részeg a károsult, akkor ez nem történik meg.

    Mocskos rohadt szemét dolog egy mata részegtől (is) ellopni valamit, de itt már nem volt kontroll a bicaj felett.
    Ezt kihasználta valaki.
    Nem szabad lehetőséget sem adni annak, hogy ez bekövetkezzen.

    részemről itt a vita lezárva.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák