Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz kozsy18 #56891 üzenetére

    egy kicsit megint túltolja itt a topik a biciklit szerintem. egyrészt, ez a "volt teszt" is mindig úgy hangzik el, mintha valami tény lenne a végeredménye, holott lehet, hogy ha látnánk, hogy ki és hogyan csinálta, nem vennénk már olyan komolyan. eleve szubjektív dolog, hogy kinek milyen ízek jönnek be, nekem a túl csípős halászlé fáj, más tesz még bele öt kanál erőset.

    már a sokadik divathullám söpör végig a kofizós világban, lehet, hogy most épp a mazzerek lesznek megfejtve, miszerint igazából olaszok csinálják olasz presszóhoz és lám-lám, szar minden máshoz. aztán majd rehabilitálják pár év múlva. :DDD ha valamiben teljes egyetértés van, kezdőktől a profikig, akkor gyanús, hogy nem nagy kockázat ráülnünk a vonatra. ugyanakkor az ilyen - kicsit szenzációhajhász - megállapításokkal szerintem érdemes óvatosan bánni. amikor robban a bomba, hogy kovács jocóka tesztelte az xy darálót, és lám, az imat lux is agyonverte, akkor azzal szerintem nem kell kezdeni semmit. ha mi és az ismerőseink is ugyanezt tapasztalják, akkor kezd gyanús lenni.

    all in all, én nem nézegetném mikroszkóppal, hogy milyen a több millió random forgácsból az a tetszőlegesen kiválasztott tíz konkrét darab, amit a mazzer köp ki magából. ha a daráló tetszik, az elkészült kávé ízlik, akkor nincs kérdés. :B

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák