Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konzumpro

    senior tag

    válasz Chal #128767 üzenetére

    Igen, műanyaggal nem hűl le annyira de ha előmelegíted a csészéket akkor már a kar is átmelegszik, szóval csak akkor van értelme a műanyagnak ha hidegen indítod a főzést.

    Elvi akadálya nem lenne, én inkább ilyen előzőekben említett gömbölyű kosárnak örülnék, ha hasonló őrleményt igényel mint egy dupla kosár.

    Nálam is bukó volt kétszer, ugyanezért. Megvettem, eladtam, megbántam... Harmadszor is megvettem.

    Duplát felezve is erősnek érzitek? Mi a szimplát is feleztük eleinte, most két szimplát főzök egymás után. Duplát fogunk felezni ha megjön a Brumi1024-féle WDT-tool. :D

    Próbáld ki nulla előáztatással, a testessége eltűnik, a füstösebb, könnyebb aromák kerülnek előtérbe, jobban hasonlít az automatával megszokotthoz. Próbáld ki max előáztatással is, egyértelmű lesz mi változik, elmagyarázni nem annyira egyszerű, több minden változik.

    A Philips 5-9 g között adagol, vagyis kb. ugyanaz a mennyiség egy szimplával, mint két főzés az automatán.

    A profi kérdésre szerintem igen a válasz, nem hiszem hogy megéri az őrlőt állítgatni egy szimpla miatt, még a spéci IMS se működött nálam ugyanolyan őrleménnyel mint ami duplába jó volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák