Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz vadászcsiga #22159 üzenetére

    simán lehet, hogy túlterhelted magad, az újrakezdés elején szerintem átmozgató\teljes test edzések a legjobbak heti 3 max 4 alkalommal, pihenőidővel

    egyél vitamint mindenképp

    én pl. múlthéten meghúztam a derekam amikor 140-be guggoltunk 2x6-ot, de utána 2 napra rá jó lett, viszont az alkaromban olyan fájdalmat érzek 2 hete, hogy a koncentrált bicót 22-4kg-ról becsökkentettem 18-6kg-ra mert annyira fáj\nyilal, de abba nem akarom hagyni most mert akkor becsoffadnék nagyon, inkább moderáltabb súllyal játszom :K

    A kajára azért figyelj oda, mert az is nagyon sokat segít, illetve hagyj időt a testednek a regenerációra :K

    amúgy, milyen edzés után jött elő a fájdalom ezt tudod konkretizálni ? vagy csak úgy simán előjött ?
    és milyen jellegű ? nyilal esetleg folyamatosan fáj, vagy csak terheléskor ?

    Bling95: csak a fehérjétől nem valószínű, hogy hízol sőt, kizárt... vagy ha megiszol napi 300-grammot és csak fekszel akkor lehetséges, de ez valószínűtlen ilyen edzés utáni 1 adagnál...
    a hízás, csakis a kajában keresendő sok kalória\rossz minőségű kaja stb... :K

    icecave: edzőtársaim simán 100+kg-al nyomnak fekve én meg vergődök még a 100 kilóval is, pedig minden más testrészen erősebb vagyok náluk... :U :DDD
    guggolás 140kg-al kb. lábtoló 180-200, bicó 22-4kg-os egykezesek, evezés 120kg-al széria, mellhez szélesen lehúzás 120kg-al(ez a gép maximuma mint az evezésnél is), szabadsúlyos evezés 135-40 kg ...

    aztán mégse vagyok izmos... :W

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Új hozzászólás Aktív témák