Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tibz03

    őstag

    válasz Ulkesh #2698 üzenetére

    (#2698) Ulkesh

    Konkrétan nem jailbrake-ltem még soha (és nem is tervezem), de másik fórumon láttam a progiról képet, ahol be lehet pipálni több mindent, köztük van a függetlenítés opció is. Ebből számomra logikusan következett, hogy lehet vele függetleníteni.

    (#2709) bepe79

    Én tudok fizetni a VISA-s Barclays kártyámmal. Valamit félreértettél, sehol sincs olyan, hogy csak hitelkártyával lehet fizetni. A "dombornyomott" témáról meg annyit, hogy egy bankot mutass Angliában (de talán már Mo.-n sincs), ahol nem dombornyomott kártyát adnak. Jelentősége gyakorlatilag nulla, én otthon anno az OTP Junior kártyámmal is tudtam neten fizetni gond nélkül. A "dombornyomott" kártyák mai értelemben nem azok, mint régen, anno lehetett velük fizetni olyan helyen is, ahol nem volt online bankkártyaolvasó (ma már szinte mindenhol van). Ma már talán nem is létezik ilyen értelemben vett "dombornyomott" kártya... de ha mégis, már nincs értelme.

    (#2713) fodorp

    Olyan kártyát, amiről te beszélsz, tudtommal csak azoknak adnak, akik nem tudják igazolni, hogy itt élnek. Az egy teljesen alap kártya, semmire nem használható, csak kézpénzfelvételre. De ha van egy lakcímigazolód, vagy az ügyintézőnek tetszik a két szép szemed (ez komoly, valahol "pofára" döntenek) simán kapsz normális bankkártyát.

Aktív témák