Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Basii

    csendes tag

    Sziasztok!
    A következő problémával kapcsolatban szeretnék sürgősen segítséget kérni.
    Tegnap vásároltam egy használt Iphone 4s-t. Soha nem volt még, nagyon megtetszett.
    Azonban csak ma volt időm igazából kipróbálni. Azt tapasztalom, hogy a beállítások menüpontban kalandozva gyakran lefagy.
    Legfőképp a wifi beállítása a bajos. Gyakran elsőre nem talál hálózatot, csak keres, ha visszalépek a wifi bekapcsoló képernyőre, lefagy.Ilyenkor az akkuhasználat megemelkedik. A kapcsolatot néha elveszti, de ez lehet a router hibája is, mert elég régi típus.Az IOS verzió ha jól tudom 9-es. A kérdésem az, hogy ezek a bajok előfordultak-e valakinél már és orvosolhatóak voltak-e.
    Sajnos külföldön vagyok, itt vettem, és még talán holnap vissza tudom vinni a boltba, de nem szeretném mert nagyon megkedveletem.
    Még egy kérdésem lenne, csináltam apple id-t, de ha be akarok jelentkezni a facebookra, az Itunes store-ba kellene először bejelentkeznem úgy látom. A gond az, hogy a régi tulaj jelszavát kéri. hogyan lehet ezt törölni. Sajnos eddig androidos telefonjaim voltak csak, most még egy kicsit nehezen boldogulok.
    A válaszokat előre is köszönöm.
    Az idő rövidsége miatt megpróbálom minél többhelyen a kérdést feltenni, bocs előre is.

Új hozzászólás Aktív témák