Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mutyi

    őstag

    Iphone szervízesekhez lenne egy kérdésem.
    Van egy Iphone 2G telcsi.
    Mivel nem működött sem a power gomb sem a hangerő, ezért rendeltem hozzá egy új flexibily kábelt.
    A probléma itt kezdődik.
    Ahogy rádugom az alaplapra a kábelt,ami összeköti a gombokat a telefonnal,onnan kezdve nincs a telefonnak hangja. Pontosasabban ha telefonálásnál benyonom hogy kihangosítás, akkor működik, de a sima nem működik.
    Ha belelépek a beállításokba,akkor ott egydül csak a csengőhangokat tudom meghallgatni az szól,de pl. az üzenetek hangját már nem.
    Az Ipod rész-ben sem hallatszik semmi, csak hogy megy a szám.
    Ahogy lehúzom a kábelt az alaplapól, azonnal szól minden tökéletesen.
    Amúgy meg ha rá van dugva a kábel, akkor működnek a gombok (power, hangerő, némítás)
    Mi lehet a gond?
    Hibás amit vettem?

  • mutyi

    őstag

    Tudja-e valaki, hogy mi az a ragasztó vagy anyag, amit használnak pl. az Iphone 2g hátlap esetében az elemek oda ragasztásához?
    Pár hónap alatt megadta magát a ragasztó mindenhol, viszont gondolom jobban lehet vele dolgozni mint a sima pillanatragasztóval.
    Ötlet?

  • mutyi

    őstag

    Milyen epoxy ragasztót használnak az Iphone 3-as hátlapjához?
    Tud valaki adni valami linket,ami persze itthon is kapható.

  • mutyi

    őstag

    Van egy néhány hetes iPhone 5c és a következő tüneteket produkálja.

    Ha alvó állapotban megnyomjuk a power vagy a home gombot,hogy legyen képernyő és el akarom húzni a csúszkát, akkor nem reagál rá, elsőre egy picit mozdul,de utána 4-5 alkalommal meghúzva semmi,majd kb. 6. alkalomból már el lehet húzni.
    Ami viszont fura, hogy ez a jelenség kb. 30 mp alvás után kezdődik, ellenben ha alvó állapotból bekapcsolom és nem tudom elhúzni,de azonnal power gomb alvásba és vissza,akkor működik tökéletesen.

    Ez persze nem megoldás,főleg mikor bejövő hívás van,akkor nem nyomhatom meg a power gombot előbb hogy elaludjon és vissza.

    8-as verzióról 9-.es verzióra frissítettem, a jelenség ugyanaz. Csináltam egy összes beállítás törlését is,de az sem segített.

    Olyan a jelenség,mint amikor nincs rendesen kalibrálva az érintőképernyő.
    Az iránytűvel lehet elvileg képernyőt kalibrálni, de azt meg nem tudok,mert nekem nem ad ilyen lehetőséget.
    Néha ha mozgatom a telefont,akkor is csinál egy két bemozdulást magától.
    Ilyesmi jelenséget 1-2 tabletnél láttam,amíg nem kalibráltam újra a kijelzőt, utána minden gond megoldódott.

    Valaki találkozott ezzel a jelenséggel?

  • mutyi

    őstag

    Erre ötlet?

    Van egy néhány hetes iPhone 5c és a következő tüneteket produkálja.
    Ha alvó állapotban megnyomjuk a power vagy a home gombot,hogy legyen képernyő és el akarom húzni a csúszkát, akkor nem reagál rá, elsőre egy picit mozdul,de utána 4-5 alkalommal meghúzva semmi,majd kb. 6. alkalomból már el lehet húzni.
    Ami viszont fura, hogy ez a jelenség kb. 30 mp alvás után kezdődik, ellenben ha alvó állapotból bekapcsolom és nem tudom elhúzni,de azonnal power gomb alvásba és vissza,akkor működik tökéletesen.
    Ez persze nem megoldás,főleg mikor bejövő hívás van,akkor nem nyomhatom meg a power gombot előbb hogy elaludjon és vissza.
    8-as verzióról 9-.es verzióra frissítettem, a jelenség ugyanaz. Csináltam egy összes beállítás törlését is,de az sem segített.
    Olyan a jelenség,mint amikor nincs rendesen kalibrálva az érintőképernyő.
    Az iránytűvel lehet elvileg képernyőt kalibrálni, de azt meg nem tudok,mert nekem nem ad ilyen lehetőséget.
    Néha ha mozgatom a telefont,akkor is csinál egy két bemozdulást magától.
    Ilyesmi jelenséget 1-2 tabletnél láttam,amíg nem kalibráltam újra a kijelzőt, utána minden gond megoldódott.
    Valaki találkozott ezzel a jelenséggel?

  • mutyi

    őstag

    Sziasztok!

    Vettem egy iphone 6 plus készüléket törött kijelzővel.
    Megrendeltem hozzá az új kijelzőt is.
    A problémám az, hogy kicseréltem a két kijelzőt és nem működik a touch ID.
    Utána olvastam, rájöttem,hogy a touch id-t is át kell tenni a régiből.

    Viszont előtte rádugtam a régi kijelzőt és ott sem aktív a touch jelen pillanatban.
    Ilyenkor mit kell tenni, ha az ember lehúzza az eredeti kijelzőt és touch-ot majd vissza dugja és nem megy.
    Nyilván biztonsági oka van.

Új hozzászólás Aktív témák