Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kommy

    veterán

    válasz HUNPSP #9155 üzenetére

    Nekem a 3GS soha nem látott fóliát és egy karcot sem látok rajta (3 éves)

  • Kashim

    őstag

    válasz HUNPSP #9155 üzenetére

    i4/S hátulja jobban karcolódik fólia, vagy tok nélkül. Egyrészt ugye az találkozik sűrűbben kemény felülettel, másrészt, mintha alapból is gyengébb üvegből lenne, mint az előlapi. Ha a kijelzőre nem is, hátulra érdemes valamit tenni. Én továbbra is valami gelaskinre, vagy hasonlóra esküszöm. Ad egy kis stílust a telefonnak+egyedibb lesz. Marha sokat tud dobni rajt egy ilyen színes, mintás matrica. Szerintem sokkal szebb mint egy bumfordi tok. Tény, ha csúszós a kezed akkor inkább tok felé orientálódj, az ha nem is 100%-osan de egy-két pottyantást kivédhet.
    Amúgy 3GS-em anno én is sokáig hordtam fólia nélkül, végül totál karcmentesen adtam tovább csupaszon. Ha úgy hordod, ahogy írtad, 1-2 hétig tuti nem lesz semmi baja, de azért a véletlen balesetek miatt tényleg érdemes egy fóliát venni rá utólag. Az ilyen használat közben keletkező apró hajszálkarcok ellen a párszázas "vaterás" fóliák is simán megteszik.

    Kicsit komolyabb témára terelve a szót:
    Mostanában vettem észre, mióta nagyrészt 3G-n használom telefont Edge helyett, hogy sokkal sűrűbben eldobálja a hálózatot. Van hogy egyszerűen lenullázódik és újrakapcsolódik az egész Telenor hálózatra. Hívásom még nem szakadt meg szerencsére, olyan mintha inkább mobilnetet érintené, többször esik meg, hogy épp használni akarom netet erre eldobja az egészet és 1-2 másodperc mire újra bejön. Vajon ez iOS6 béta betegség, antenna probléma (rosszul fogom ;]), vagy valami hardverelem haldoklik?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák