Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz joey04 #85775 üzenetére

    bizony, már a negyedik x, de nem okoz gondot az 1 - 1.5" ugrálás, és sok hasonló korú ismerősöm is így van, pedig még néhány hölgy is van közöttük. :)

    r3dsnake; akkor nem csak nekem tűnt fel, hogy készenlétben és használatban is jobb a 8 gm akkumulátoros üzemideje 5s-en, mint eddig a 7-es verzióké.

    gabor0077; nagyon örülök, hogy elsők között tettem itt fel 5s-re a 8 gm verziót, gyorsabb, jobb akkumulátoros üzemidőt hozott, és sok új funkciót is - ez azért fontos, mert most nem bétáztam, tehát a 8gm az első 8-as verzió, amit az utolsó 7-es után feltettem. igaz, két nap még csak a tapasztalat, de ha eddig nem jött ki probléma, akkor ne is legyen már. :N

    CharlieDrop; akkor pláne semmi értelme, mert egy országban csak egy jogszabály vonatkozik mindenkire, ha átléped az országhatárt, akkor meg ottanit - adott országét - kell ismerni, mert az vonatkozik rád, nem a magyar.
    tényleg nem akarok ezen tovább rágódni, maradok tisztelettel a korábban leírt álláspontomon, hagyatkozva az elméleti ismeretekre és a gyakorlati tapasztalatokra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák