Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    nagyúr

    válasz W1 #40957 üzenetére

    Akkuidővel kezdem, iCleaner Pro legyen az első, kiütöd a számodra szükségtelen rendszerfolyamatokat, amik a RAM-ot és az akkut ezerrel húzzák készenlétben (nekem így 2-3 napom van pluszban, ha nem használom, egy hete töltöttem, és 40%-on vagyok). A külsőhöz a legfontosabb a Springtomize, szinte mindent tud. Az Activatorba valahogyan mindenképp bele fogsz futni, olyasmiket állíts be, hogy status bar single tap = app switcher. Ha már switcher: Kill Background. Magáért beszél. 3D Board: ha kell az iOS 7-hatás. A feloldás képernyő ezer éves. Erre is van pár tweak. Subtle Lock: szebb, kisebb, jobb lesz tőle. Atom: a csúszka felszámolása, 6 apphoz gyors hozzáférés. UnlockFX: feloldási effektek, ráadásként a képet elhúzva is feloldhatod a telefont. Erre pedig jöhetnek a témák, ehhez Winter Board és Color Keyboard kell, témát nem akarok ajánlani, mindenkinek más az ízlése. Ezt a hsz-t pedig minden ilyen kérdésre be lehetne linkelni, mint JB start tippek.

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Új hozzászólás Aktív témák