Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beethoven

    tag

    válasz Ragnar95 #37192 üzenetére

    Sikerült beregelnem. A gond az volt hogy az apple honlapja kicsit lassú vagy a szerverükkel volt a gond, karbantartás vagy nem tom..., csak mert mikor megvettem a telót és be akartam lépni a régi regemmel rájöttem hogy azóta már elfelejtettem a jelszavam(kb.2.5éve volt iphone 3g-m) és módosítottam a apple honlapján majd az emailemben is meg kellett erősítenem csakhogy őknáluk mély volt a rendszer és valamilyen oknál fogva sehogy sem ment ugyebár hogy kártya nélkül tudjak töltögetni az appstore-ból. Ma reggel ahogy felébredtem gondoltam teszek még egy kísérletet és bejelentkezek az appstore-ba, és lám sikerült...
    Wow! El sem hiszem... :C
    Nem kellett semmilyen usa címet beírnom hanem ahogy régen is a saját valós lakcímemmel és volt "none" csodák csodájára a kártyalehetőségeknél, sőt még csak rá sem kellett koppintanom, helyből az volt kipipálva.

    Azért köszönöm szépen mindenkinek a segítségét ezügyben. :K :R

    Másrészt bocsi ha le i3-maztam az iphone 3G-t csak én megszokásból(pl. suli) persze helytelenűl i3-nak mondom a 3G-t és i3s-nek a 3Gs-t. Nem akartam senkinek a lelkébe gázolni ezzel. Bocsika :U

Új hozzászólás Aktív témák