Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz xhege #305812 üzenetére

    Hát nem tudom, unokaöcsém bohóckodott utoljára bálban egy 14 Pro Maxxal, a végeredmény lesújtó volt. Nyilván egy geek hül@egyerek behugyozik a gyönyörtől, anonyminc és társai, de a látást nehéz becsapni. A képen szereplők mind fiatalodtak vagy 10 évet, eltűntek a ráncok, barázdák az arcokról, mindenkinek természetellenes patyolat sima lett az arca, jött a viaszbaba effektus, én ezt nem akarom jobbnak nevezni mint az elődök csak úgy divatból, mert sztem nem az. Én egy szatyor belemagyarázást látok már csak évről-évre, a sima számozású modellek meg konkrétan még talán ott sem tartanak ahol egy 11 pro max, ami az apple kekk nemtörődömségét tükrözi, de kinek mi ugye. Csak a furcsa az, hogy erőltetik itt tagok a nagy semmit, aztán a valóságban meg felmész egy amcsi fórumra (toms guide és társai) ahol ott vannak a nyers tesztek, hogy mit is fejlődtek valójában ezek a készülékek. Valahogy ide a volt szoci keleti blokkba még mindig nem akar betörni a tényszerű megítélés, marad a tömegpszichózis meg a "jól behülyítjük egymást" metodika. :N

    #305813 Stauffenberg Igen, csak ezt sajnos nem igazán akarják tudomásul venni, az emberek meg a pénzükkel szavaznak, és bizony szavaznak, így meg konzisztens változás nem igen lesz. Hülye lenne az apple itt már bármilyen léptékben is elmozdulni, mert minek ?

Új hozzászólás Aktív témák