Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esbii22

    őstag

    válasz vasimnbt #290529 üzenetére

    Kérdés hogy meg tudod-e szokni az iOS-t az android után. Én s9 ről váltottam 2.5 éve és nem bántam meg. Ha van lehetőség először probalj ki használtan egy 6s-t. Pár nap vagy 1 hét után tudni fogod hogy neked való-e. Összefoglalóban van leírás arról mi az ami máshogy van itt mint androidon. Javaslom olvasd el. Ha a környezetedben (család, barátok) mindenki iPhone-t használ, akkor az már egy jó indok a váltásra. (iMessage, FaceTime)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

  • Skynet258

    veterán

    válasz vasimnbt #290529 üzenetére

    Én is sokat vívódtam, kábé egy évvel ezelőtt. Én mindig is Androidot használtam, aztán később hobbiból is hozzá voltam "láncolva" (blogoltam az Androidról, készülékeket teszteltem)... de az alma mindig is érdekelt. Szóval cirka egy évvel ezelőtt úgy voltam vele, hogy itt az ideje kipróbálni ezt a rendszert is. Tetszett, aztán elkapott a gépszíj, mert nem csak maga az iphone érdekelt, hanem az egész ökoszisztéma... lett egy 13-as iphone, aztán rá egy hónapra egy Apple Watch 7 mert mindig is használtam okosórát. Aztán jött egy tablet is (9th) mert akkor még jó áron volt. Már csak egy mac hiányzott a teljes körhöz (mert mint mondtam maga az ökoszisztéma érdekelt). A billentyűzetet anno már úgy vettem, hogy mac kompatibilis is legyen, szóval már akkor éreztem az utat amit be fogok járni... :DDD
    Volt pár manőver, most egy ipad 10th, iphone 14 pro, Watch 7 és egy M2-es mac mini alkotja a kört. Nem bántam meg egy pillanatig sem, de látod, ha kicsit is érdekel a tech amit használsz, akkor lesz még beruházásod, erre jobb felkészülni. :DDD Aztán lehet te más vagy és csak használni fogod, én elég geek vagyok sajnos...
    Ha egyben fizetnéd, akkor jó döntés lehet használtan venni egyet, használod, és ha nem jön be, akkor kis buktával eladod. Ha szolgáltató, akkor 2 év rablánc, ezt neked kell mérlegelned - ezzel együtt szerintem egy jó készülékkel való együttélésre leszel "kárhoztatva" szóval ne aggódj rajta nagyon.
    Egy a lényeg: ha téged érdeked, akkor próbáld ki bátran, nem lesz olyan nagy szakadék az Androidhoz képest. Ha inkább a Samsung felé húz a szíved, akkor ne halgass másokra egy percig sem, ne érdekeljen ki mit használj, vedd az S23 Ultrát. Csakis te döntsd el a dolgot, ne a barátaid. ;)

    https://geekpulse.hu

  • PACSA75

    őstag

    válasz vasimnbt #290529 üzenetére

    Soha ne válts iPhonera, csakis azért mert valaki meg akar győzni. Ha neked ez a vonal nem vonzó önállóan, akkor nagy pofára esés lehet belőle.
    Mivel már van is indokod az S23 at választani (férfiasabb), azt kell megvenned.
    Gyere vissza közénk, mikor egyszerűen csak vágysz egy "kis" változásra.

Új hozzászólás Aktív témák