Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SeatZola

    őstag

    válasz Krisz79 #238613 üzenetére

    Én teljesen ugyan ezen az úton jöttem végig, mint te, csak nekem az Iphone 12 pro elött közvetlenül S20, S10, S20+, S20, S10+, S10 volt. Igen nem elírás ilyen sorrendben. Majd jött nekem is ez az "Iphone kell" érzés. Ismerve magamat "béreltem" kétszer is 4-5 napra 11 Pro-t és XS-t, hogy próbáljam milyen érzésre az Iphone. Sok minden tetszett, de a kijelző miatt maradtam a Samsungoknál. Ezzel párhuzamosan a fiam is rágta a fülem, hogy váltsunk Iphone-ra (Neki is S20 volt). Aztán jött a 12-es széria és vettem egy nagy levegőt, megrendeltem és január 4-én át is vettem a 12 Pro-t. 3 nap után eladtam az S20-at, de ugyan így éreztem mint te. Nekem több, mint 1 hónap kellett hogy megszokjam, de egyre jobban szeretem. Ezalatt többször is volt, hogy azon agyaltam, eladom a 12 Pro-t is visszamegyek S20-21-re. De kitartottam és nem bánom. Tarts ki, hidd el meg fogos szokni és szeretni! Órában nekem előbb Apple Watch 5 majd 6 lett. Nekem 2,5-3 napot megy az óra egy töltéssel, ez elég, a Samsung Watch 3 is ennyit ment nálam.

    Ja és ami kemény: tegnap kezembe vettem az asszony S10e telóját. Azt hittem kifolyik a szemem a kijelzőjétől.

    [ Szerkesztve ]

    Rappi

Új hozzászólás Aktív témák