Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dargelot

    senior tag

    válasz MasterMark #193311 üzenetére

    Jó lenne ha így menne. Ámde sajna sem a Fájlkezelő sem pedig a Total Commander nem látja a telefont. A telefon persze látja, ad a gépnek egy DESKTOP-XYXY nevet és tudok jogosultságot adni a gépnek.
    Csatlakoztatás után megkérdi a teló, hogy megbízik a gépben, kéri a screen lock kódot, majd a apple id-hez a jelszót, 2 biztonsági kérdést, minden megvan, de a gép továbbra sem látja.
    Apple hivatalos oldalán ekkor azt írják frissítsem az USB drivert, van 10 lepéses leírása, megcsináltam semmi változás.

    (#193312) univerzita
    Felraktam ezt a progit is, előtte már egy AnyTrans nevűvel próbálkoztam, de a 3uTools legalább valamit kapizsgál mert csatlakoztatás után Connecting Device van 5 percig aztán pedig Connection Timed Out.

    Nem jutottam előrébb. Már arra gondolok, hogy a GSM-ben vásárolt kábel, mert az első megtört, valamiért rossz és nem viszi a gépnek az adatot.

    Szerk.: Apám most mondja, az eredeti kábellel próbálkozom, mert a GSM-es tört meg, az lett volna kocsiban használva, de tönkrement. Tehát ez a teória is bukta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák