Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz Ragnar95 #174261 üzenetére

    +1. 6 Plus-rol valtottam. Nekem egyetlen egy dolog “furcsa” a 6 Plus utan de az is pozitivum: vegre teljesen “rakoncentralas nelkul” egg kezes a telefon. Az atlagnal nagyobb kezem van igy a Plus meretei sem jelentettek hatalmas kihivast de sokszor kaptam azon magamat hogy kenyelmessegbol a masik kezemmel “tamasztom”. Az X-nel vegre azt erzem, hogy ez az idealis telefon meret = nagyobb mint a normal de kisebb mint a Plus.

    A Notch-on valo szenvedest egyszeruen nem ertem. Biztos jo ragodni rajta de engem pl. abszolut nem zavar. Kb. olyan jellegu kritikanak tartom mint amikor valaki azon szenved, hogy a Galaxy esge-nel a szelerol lecsuszik az ujja... Sot tovabb megyek, szamomra mar-mar “esztetikai feature”, egy design elemkent fogom fel, sehol nem kavar be. Nekem kifejezetten bejon, hogy nem feltetlen egy hagyomanyos teglalap screen van hanem kerekitett de ez persze nagyon izles kerdese.

    Megint csak izles kerdese de a “gagyi” oldal frame-et sem tudom megerteni. Nekem a space grey valtozat van es szerintem kifejezetten stilusos mind kinezetre mind fogasra. Az ember megfogja es erzi a hideg femet es latja a sotet femes szint... nekem nem erzodik gagyinak. Messze nincs olyan erzesem, mintha egy gagyi kinai femeszszinure festett muanyag keretet fognek.

    Ha valaki hat en soha nem hasznaltam gesztusolat egyszeruen lusta voltam hozza igy ha valakinek nekem nehez ezt a rakenyszeritett gesztus-vezerlest megszokni... de nem az! Egyaltalan nem nehezkws es nagyon gyorsan azon kaptam magam, hogy rutinbol, gyorsan hasznalom a gesztusvezerlest. Ehhez hozzatartozik a FaceID is. En nem mondom van elonye es hatranya is de eddig semmivel sem nehezkesebb mint a TouchID, sot... konnyebb a telefonom fole hajolni es gyors elolvasni mit irtak mint a TouchID-val matatni. Kivalltkepp mivel igy a masik ket kezem rajtahagyhatom a billentyuzeten es nem kell a munkam felbeszakitani.

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák