Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    Topikgazda

    válasz turbobusa #10397 üzenetére

    Mármint hogy az oldala van csak, a 2 vékony rész körben meg nem? azért oda fóliát felhajtani a szélekről elég necces és "tartóssággal nem rendelkező" lenne. Egyik oldalfólia sem védi úgy,hogy az ok legyen, de a semminél bármi jobb.

    Zjunior: IS ugyanazt a célt szolgálja. Ott az sem végi, amiről a fórumtárs beszélt. A tokoat is meg kell nézni, mert azok is szépen le- és felrakáskor, vagy ki-be rakástól ugyanúgy koptatják, főleg,ha egy bőrtok szorul. Szánalom, hogy ilyenekkel kell trükközni mindig egy ilyen árazású terméknél. Ezt én is mint nagy Apple fan is aláírom :( Nem akarok semmi extrémet, csak használni azt a k*rva telefont, erre még általános vigyázó körülmények között is "bármi lehet vele". Hogy ez a hipotézis igaz-e, arról mondjuk csak az idő tud majd választ adni...

    Feketéhez szerintem a fekete glossy túl fényes, a másik meg lehet túl matt? :D Mivel 10 dolcsiért hármat adnak, ezért ilyet is olyat is rendelek. Posta nem is tudom, 5 dolcsi körül volt, mikor legutoljára rendeltem, de akkor több minden is a kosárban volt. Még azért nézegetek ilyeneket, hátha más is gyárt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák