Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz s.bala31 #7903 üzenetére

    Szívesen. Már nem vagyok gépközelbe, de 99%-ban biztos vagyok benne, hogy amíg nem érem el a vga limitet, addig ugyanebben az arányban hoz plusz teljesítményt. Itt, mivel csak 1080 és minden low volt, futás közben 60-70%-on ment a 3080. Ha minden ultrán lenne, akkor az előző teszt lépne érvénybe, ami lejjebb van, hogy több fps-t nem tud kiköhögni magából, mert a 3080-nak itt a vége. Mivel a teszt részletezi a cpu munkáját, ott látni hogy ő ugyan adna pluszt, de a vga már nem tud mit kezdeni a generált framekkel. Egy 3090, vagy 6900xt már profitálna belőle. Ez a Benchmark, játék, nagyon kihasználja a videokártyát. Ilyen jó lenne a többi játékból is, de sajnos ez nagyon nem divat. Ennél a játéknál pl ez a cpu/ram tudna simán hajtani egy komolyabb vga-t.
    Battlefield az meg teljesen az ellenkezője. Azt csak tapasztalatból tudom írni, mivel nincs mérésre lehetőség, de a 1080ti kártyával és ezzel a proci és rammal, elértem a stabil 144 fps-t, a 3080 valószínü dob rá, de én 144 felett limitálom, nem érdekel mi a max. Persze a 1080ti ray tracing nélkül, de abba a 3080 is megbicsaklik, az még dúrva.
    Valószínű, hogy az új Bf pl profitál majd a 12-es generációból, de a SotTR meg biztos hogy nem. Természetesen ha a határ a 144 fps, afelett nem tudom.
    Bocs, kicsit hosszúra sikerült. ;)

Új hozzászólás Aktív témák