Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tin #72282 üzenetére

    Nagyon szépen összefoglaltad, maximálisan egyetértek. :R

    Amúgy az Elitebookos oldalsó megoldás se rossz, nekem csak az új lenovóknál lévő felső sor "folytatása" megoldás nem adja. Mondjuk az Elitebooknál meg a nyíl-gomboktól mászok falra, aki kitalálta azt az elrendezést, annak adnék a betörőbiztos klaviatúráddal egy "leckét". :C

    A Dell jó, van egy E6510 ismerősi körben, driver téren kell kicsit hegeszteni, mire életre kel, de amúgy az még jó gép volt. Az újak viszont ott is néha érdekes mutációkat mutatnak. :D

    Ami engem illet a szakmában, én szívesen megszokok új dolgokat, ha azok jók, hasznosak. De megszokni valamit, ami se nem hasznos, se nem jó? Az ilyen nekem nem pálya. :N Természetesen jók a billentyűi az új TP-knek is, de a jó layout legalább olyan fontos lenne. A használhatatlan tapipad is elég nagy gond. A notinak az lenne a lényege, hogy használható az is, ami benne van gyárilag, hiszen csak azt viszed magaddal, nem a komplett íróasztalt...

    Ahogy írtam, én abban láttam megoldást, hogy vettem egy igen erős kiépítésű, szép T420-at, ami remélem sokáig kiszolgál majd intenzív használat mellett is. Az 1-2 évente kidobálós megoldás nekem nem adná, mire kitapasztalom a gépet, már dobhatnám is ki. Szerencsére nem riaszt vissza, ha szét kell kapni a vasat. :) Erő az akad benne dögivel, jó masszív is, minden periféria korrekt, szóval jelenleg elégedett vagyok vele nagyon. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák