Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tborka77

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy nagy problémám, remélem, hogy tudtok segíteni.

    Vodás előfizetésem van, E272-es modem és egy laptopról nyomom winxp prof. alól. A modem teljesen új.

    Időnként, ez lehet 1-2 óra, de akár 15-20 perc is, fogja magát és úgy néz ki, mintha a Connect lite program vagy a modem újraindulna. Bekéri újra a pinkódot, majd a connect lite-ban ismét a csatlakozás gomb lesz aktív. Viszont, ha csatlakozom, akkor közli, hogy nem tud, mert vagy rossz az APN beállításom, vagy az eszköz már használatban van. Ilyenkor csak a modem kihúzása és ismételt bedugása segít.

    A vodánál beszéltem a technikaiakkal, de ők csak annyit mondtak, hogy vagy a modem driver és szoftverek vannak rosszul telepítve, vagy az operációs rendszerem rossz!!!

    Az előbbit újratelepítettem, az utóbbit pedig kizártam, mert kipróbáltam másik 2 gépen, ahol ugyan ez a probléma előjön. Csak nem ugyan az a hibája minden gép oprendszerében.

    Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!! Fontos lenne, mert még benne vagyok a 3 napban, amikor visszavihetem büntetlenül az egész csomagot. Ma este jár le!

    Még egyszer köszi!

    Üdv.

    Tibi

Új hozzászólás Aktív témák