Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VTI-Totya

    tag

    válasz NoLF #5922 üzenetére

    Hát, igen.
    Nem nekünk pórnépnek szánták ezt a drágát, ezért az alkatrészt is nehezen lehet hozzá megtalálni.(nem hozza le a szar hitvány alkatrészeket hozzá a gép, mert az nem stimmel ennek az alvázszámával :) )
    EK4-es számozású, ebből is kitűnik a hozzáértőknek.(engem is csak felhomályosítottak utólag, hogy milyen jó vétel is volt)
    Ezért minden benne is van( könyöklő is :)) )
    Meg légkondi, 2 lufi, elektronyos ablak, elektromos tükör, elektromos napfénytető, elég egyedi kék a drága, full felújítva a futómű elöl, stabi rúd egyedire sikerült, meg is lepődtem olyan jó lett az úttartása,(gyári szilentek, moog stabi pálcákkal)hátsó sport fékbetéteket is kapott.
    De nem sorolom miket cseréltem mert ha eljön a vevő esetlegesen akkor úgyis megvan mindennek a doboza, meg képek is készültek a felújításról. ;) (kamu helye nem itt van)

    Nekem is csak szerencsém van, mert tecsós árakon dolgozik a szerelőm. :DDD :DDD

    Jah, svájci és 97-es. :DD
    Lehet, hogy év végi, de mivel behozott így azt nem lehet már bizonyítani és automatikusan év eleji lesz a kocsi hivatalosan. :D

    [ Szerkesztve ]

    150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

Új hozzászólás Aktív témák