Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz yodamester10 #50954 üzenetére

    Hmm, érdekes, bár nekem az ajtóban lévő az nem befelé/hátrafelé világító ajtónyitás-jelző, aminek pirosnak kellene lennie, hanem az ajtó aljában van, és csak a földet világítja meg, hogy lásd milyen mély sárba kell lépned :) (Máshol ez a külső tükör aljában van) Szerintem ez két külön funkció.
    Az utastéri gyári 30 mm-es izzó szofiták 8 Wattosak. Ezek szerint az 1 wattos ledek nem tudják hozni ugyanazt a fényerőt? Viszont mivel a piacon jellemzően főleg 10 wattos c3w szofita van csak, lehet hogy hasznosabb simán 10-esre cserélni a 8-asokat, és maradni az izzónál led helyett? (Én egyébként az elsőket ki is kapcsoltam, ugyanis nappal úgysem kell, éjszaka meg sötét helyen megállva ha felkapcsol ajtónyitásra, akkor kvázi elvakít, és ha valaki rosszándékú közelít a kocsihoz, nem biztos, hogy a kivilágított autóból látni, meg akkor én meg vagyok világítva, az illető meg sötétben van. De ez csak az én paranoiám.. Kézzel térképlámpaként meg úgyis akkor kapcsolom amikor akarom) Ilyen szempontok alapján fölöslegesnek tűnik a ledes oda.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák