Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz Qru #42992 üzenetére

    Fura. Nekem a City is, meg a Civic könyve is írja, hogy elfelejti, és újra kell tanítani, de akárhányszor volt már áramtalanítva, sose programoztam őket, és mégis működött az auto mód. Egyetlen dolog veszett el mindig, az idő. Még a rádióprogramok, és az átlagfogyasztások is megmaradnak.

    Mint ahogy azt is írja a könyv, hogy van a kettős reteszelésű zár, hogy kétszer kell rányomni a távirányítóra, és akkor szétbontja a zárat és a mittudoménmit. Na most ez egyáltalán semmit nem csinál, hang alapján ezt már egy gombnyomásra megteszi, fölösleges kétszer nyomkodni, semmi különbség nincs. És ez érdekes, mert az új céges Vivaroban is ugyanezt írja a könyv, és ugyanúgy semmi hatása nincs ha többször nyomkodom a zárást.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák