Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz honda23 #28698 üzenetére

    nekem most ez a ge 120% megalight van a mitsuban (vetítőlencse mögött, h1-es verzióban) és semmi baja, sosem volt. egyébként elég gyengus a fénye. ellenben többszörösét bírja az osramnak, amit szintén használtam és szuper, a legjobb a fényereje, bámulatos a különbség viszont 5 hónap után kukázhattam, igaz, én nappal is mindig használok tompítottat, de nem bírt ki összesen 10e km használatot, ez biztos, lehet, hogy csak 5e km volt az, szóval vicc az élettartama... akkor bír az osram ki egy évet - de akkor kettőt is:DDD - ha nem használod...
    igen, valóban felébe kerül mint az osram, én is 2500 ft-ért vettem az osram meg 5500 ft. de mondom, nálam hibátlan, sosem volt vele gond.
    az biztos, hogy legközelebb felírom az izzócserét is, hogy hány km-nél cseréltem és megy vissza az osram, az pontos adat lesz, mert mindig használok tompítottat. azt nem tudom megmondani hogy mennyit változtat (ha változtat) az, hogy h1, vagy hb3 vagy h4 etc. az azonos osram izzó kiszerelése, majd Ati megmondja :)
    minden esetre nagyon érdekes az, amit leírtál, ilyenről nem hallottam még.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák