Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz KTU #10084 üzenetére

    +Bazsi: köszi a tippet! Kértem a visszahívásukat.

    @Mercutio: erre én is kitértem a panaszomban (mert ez már kvázi bűncselekmény volna), kiegészítve pár GDPR-os gondolattal (ki és miként fért hozzá az adataimhoz, mi szavatolja, hogy azokkal visszaélés nem történt, történt-e adatvédelmi incidens és ha igen, annak észlelést követő 72 órán belüli kivizsgálása - ezt feltételezvén - milyen eredménnyel járt, stb. stb. stb....

    @Victoryus: még ezt is megérteném, ha ezt mondják. De nem, én adtam meg erre megbízást, személyesen. Még ezt is benyelném, ha nem próbáltak volna meg utána hülyének nézni, vagy ha 24 órán belül orvosolják a problémát. Egyelőre egy hét sem volt minderre elegendő. Homárra röppenne az eset, ha volna időm és türelmem begépelni, de annyit meg nem ér az egész.

    Mindenesetre tele vagyok kérdésekkel, amiket inkább nem kívánnék feszegetni (négyszem-elv, tájékoztatás hiánya, ha február végén adtam megbízást a megszüntetésre, miért tudtam még április 3-án délelőtt még használni) és még féltucatnyi aggály és kérdés, ami annyit sem ér, hogy még jobban felhúzzam magam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák