Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv!

    Szereztem 2 ugyanolyan utángyártott (kínai) Samsung akksit, 3,7V / 2900mAh paraméterekkel rendelkezik mindkettő.
    Ami furcsa, hogy más értékeket mérek rajtuk. Nem az a baj, hogy a feszültségük eltérő, hanem a 4 kivezetés máshogy viselkedik.
    Így néznek ki a kivezetések illusztrálva: a b c d. Az egyik akksin "a" és "b" között illetve "a" és "c" között mérek feszt, 3,7V-ot, "a" és "d" között 0V van, a másikon viszont "a" és "b" között 0,56V, "a" és "c" között 4,2V, "a" és "d" között 3,4V mérhető. Előbbire még nem, utóbbira már ráforrasztottam a vezetékeket, és most azt nem tudom, hogy a forrasztással variáltam így meg, vagy már alapból ilyen volt, mert persze csak azt mértem meg, hogy hol van a 4,2V, aztán rá is forrasztottam a két vezetéket... :W

    Hagytam fél óráig állni, ha zárlat lenne, akkor szerintem melegedne, és merülne, de nem változott semmi. Szerintetek?

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák