Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz magicbox #5645 üzenetére

    Aham, csakhogy én az 1.0.9-ről frissítettem, tehát előbb még a 2.0.4-re is kellett. Tehát a dirty flash teljesen kizárva.

    Úgy lehetett volna, hogy leszedem a 17.x-et és felrakom újra a 16.1-et, amibe visszatöltöm a Backup-ot és úgy update-elem újra 17.6-ra. Állítólag így megtartja a korábbi Database-t, legalábbis itt ezt írják: [link]->meg, hogy ezért ez a legjobb módja az update-nek is.

    Viszont a CFW-ben megvan oldva a DD és DTS hang a 17.6-os KODI alatt, ami lehet valami olyan bűvészkedés, ami elveszne, ha letörölném ami előre van telepítve. És azért erre kíváncsi lennék.

    Van ott még egy megoldás, a legfrissebb Database törlésével, de majd meglátjuk mi lesz, még egyelőre ismerkedek az új KODI-val (meg ezzel az Estuary mod Skin-el). Turkáltam a menüben és hát annyi a beállíthatóság és az opció, hogy már szinte füstölni kezdett tőle a fejem. :D

    Jah.: amúgy meg a Futeko-n kérdeztem rá nem is régen, hogy működik e rendesen a 16.1->17.x Backup átrakás és ott elég meggyőzően állították, hogy igen...

    (#5646) captainnemo: LOL, nekem azok a "legkevesebb". Azzal kezdtem most is és szinte sec-pec alatt végigtoltam a legfontosabbakat, mert kb. már mindenre fejből emlékszem. Sokkal inkább a KODI Library a necces nálam, mert az is beletelt szinte napokba, mire pár sorozathoz sikerült rendesen beállítani, manuálisan, hogy rendesen scrap-elje be. Nekem ugyanis sok "különleges" anyagom is van, amiket szeret összetéveszteni a scrapper. De ja, jó lenne ha nem kellene Backup-onli, meg újrasettelni semmit az update után...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák