Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nadtom

    tag

    Sziasztok,
    Ma megérkezett a Q10pro és be is üzemeltem. Egy Maranz SR 4002-as AVR-re van rákötve ami egy Panasonic PT-AT 6000-es 3D projektorra viszi a képet, 15m 2.0-as HDMI kábellel, illetve 100"-os a vászon. Az alapvető beállításokon már túl vagyok. Az első tapasztalataim jók, nagyon szép a kép. A fórumot végigolvasva megértettem a KODI és a média center és a Wrapper közötti összefüggést.
    (A média center lényegesen szebb képet produkál, mint a KODI, először nem is értettem miért kell egyáltalán a Kodi, de a kezelő felülete egyértelműen jobb.)
    A Wrappert még nem telepítettem.

    Amivel nem boldogulok:
    1. Nem tudom hogyan kell a NAS -on lévő filmeket felvenni a mediatárba. A Videók/Fileok menüben már létrehoztam a "filmek" mappát ami a NAS arra a könyvárára mutat ahol a filmek vannak.
    Amíg nincs a médiatárban film addig nem látom a filmek menüt a Kodi főmenüjében.

    2. Szeretném ha a filmekhez letöltődne a tartalom ha lehet magyarul vagy angolul. Olvastam, hogy pl. a port.hu-t lehet telpíteni így:
    Beállítások -> Kiegészítők -> Kiegészítők Beszerzése -> Minden Kiegészítő -> Film információ -> Port.hu menüpontot kiválasztva, majd a Telepítés gombra kattintva a Tartalommegadás részen rögtön el is érhetjük a port.hu scrapert.
    DE nekem ezek a Beállítások-> Kiegíszítők -> menüben nincs olyan hogy Kiegészítők Beszerzése...
    Van egy csomó más scraper de port.hu nincs. Próbáltam rákeresni is de nem találta.

    Segítségetek előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák