Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Károgó

    csendes újonc

    válasz kukulec #73164 üzenetére

    elég sok mítosz megdől (pl. hogy milyen jók a denonok ;] ).

    Erre felkaptam a fejem. :) Most vettem egyet. Őszintén kíváncsi lennék mitől nem jók. Nekem is van már véleményem. Kíváncsi lennék h te hogyan írnád körül a hangzásvilágot. Megjegyzem az enyém egy régi darab.

  • Kiskokó

    veterán

    válasz kukulec #73164 üzenetére

    Kukulec + Nemir

    Köszi szépen a válaszokat!

    Nem veszem én támadásnak, az kéne még. Egyszerűen józan paraszti ésszel nem akarom elhinni hogy egy majdnem 200 ezer ftos erősítő ne legyen jó. (amennyiből valaki AUTÓT vesz akár)

    Én nem akarok élőben koncertet hallgatni, (arra amúgy is 5.1 kéne sztem)
    Szóljon viszonylag szépen, erős mélyekkel (mivel főbképp hip-hop, rap-re kell) aztán ennyi az elvárás.
    DE persze mint mondtam ha eljön az ideje MENNI fogok hallgatózni természetesen!

    Sőt Kukulec megnyerted!! Te fogsz jönni velem hallgatózni.

    Hova érdemes amúgy elmenni ilyeneket hallgatni? Stream audio ? Extrem Audio ?

    Egykori :

    Értem én amit mondasz :D nem pont ez de más témában én is volt hogy csak lestem itt.. hogy emberek sokszor miért képesek írni (de nem csak ebbe na topicban igaz e)
    De hát na ez van, nem kell foglalkozni vele, van aki ezt van aki azt nem tud.
    :)
    Mindenki más... én például elég talalékonynak és viszonylag "ügyes" kezűnek tartom magam. ha van olyan akkor nekiülök és megoldom magam amit kell.
    Colt már olyan (nem tudom már mikor, régebben) itt a fórumon, hogy tényleg kb olyan szintű kérdést tett fel valaki mint ha azt kérdezte volna "hol vegyek kenyeret"... de hát na ilyen emberek is vannak.
    Főleg hogy kereskedelemben (villamossági) dolgozom, hát találkozni itt is sok mindennel :D

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák