Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz Ribi #62656 üzenetére

    Senki nem nyal be semmit. Az, hogy ezt az egyszerű fizikai tényt nem vagy hajlandó valamilyen okból elfogadni, az egy dolog, az pedig, hogy a pozitív hatás meg működik, az meg egy másik. Engem sosem érdekeltek a marketingesek agymenései, de a tápkábelek zavarszűrő képessége pont, hogy nem az ő agyszüleményük.
    Írtam, kimérhető oszcilloszkóppal, spektrum analizátorral és füllel is a hatás, innentől kezdve nincs miről beszélni.

    Ezt írtam: A jó tápkábelek egyik fő ismérve, hogy kiszűrik/elnyomják a hálózat felől érkező nagyfrekvenciás zavarjeleket... ebből az is következik, hogy nem csak ettől jó egy jó tápkábel.

    Krichd1 meg nem azért írta neked, mert nem tudod az általa leírtakat, hanem azért, mert azok közé tartozol, akiket a mérési eredmények és indokok, bizonyos esetekben, nem győznek meg. ;)

    Amúgy meg: 50-60Hz fölött szűrő szűrőt nagyon egyszerű úgy megcsinálni, hogy valóban kiszűrjön minden 50-60Hz fölötti frekvenciát, ilyen szempontból mindenképp több a sikerük, csak az a baj, hogy ezek a szűrők, függetlenül attól, hogy alul, vagy felül áteresztőek (vagy sávszűrők), sajnos más tartományba is belenyúlnak, csak ennek a mértéke változik, gyakorlatilag fordított arányosságban az árukkal.

    [ Szerkesztve ]

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Új hozzászólás Aktív témák