Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz dsonja #11321 üzenetére

    Üres partíciókat nem így kell egyesíteni, hanem egyszerűen törlöd mindkettőt és létrehozol egy újat. Emiatt teljesen felesleges a Partition Magic használata.

    Futtatás: diskmgmt.msc

    Itt próbáld újrapartícionálni. Gondolom, nem akarsz adatokat visszanyerni, ha tényleg üres volt.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

  • liksoft

    nagyúr

    válasz dsonja #14050 üzenetére

    Erre így nincs segítség. Adatmentéses szakember talán tud segíteni, ha az adott típus hozzáférhető a számára. Másik megoldás, hogy új winyóval dolgozol tovább.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

  • tomgrey

    csendes tag

    válasz dsonja #14050 üzenetére

    Sziasztok!Egy nagyon furcsa dologban kérném a segítségeteket...WIndows 7-et használok, folyamatosan frissítve. Ma egy olyan dologra lettem figyelmes, ami eléggé ledöbbentett.Egyszerű számítógépezés közben, Commanderben rendezgettem a letöltött dolgaimat és egyszer csak minden kérdés nélkül 10 gigányi adat eltünt... (különféle fájlok média, zip, adat stb)Már az előző héten is csodálkoztam, hogy egy könyvtáram eltünt, de gondoltam magamban, hogy véletlenül letörölhettem... ilyen előferdül. De most a szemem láttára történt a dolog... rákerestem (disappearing files windows 7) - találtam is egy-két bejegyzést, de semmi hasznosat...Arra is gondoltam, hogy hacker támadás volt, de akkor miért csak ennyi kárt okozott (alapvetően semmit)... hogy tudom azt megállapítani, hogy valaki más garázdálkodik a gépen?Az alapvető dolgokat is próbáltam - nem lettek rendszer fájlok, a lomtárba sem kerültek... felszabadult a hely az eltünés után...Spybot és Avast lefutott: semmi...Tanácstalan vagyok...Néhány infó:Hálózatban van a gép, bár a meghajtó nincs megosztva. Egy gépnél tapasztaltam, a hálózat maga három gépből áll.Alaplap: Gigabyte P35 DS3

    CPU típusa E6650 Dual Core , 2333 MHz (3.5 x 667)

    Rendszermemória 3072 MBBIOS típusa Award Modular (09/06/07)

    Videokártya

    ATI Radeon HD 4800 Series
    Háttértár: IDE vezérlő Intel(R) ICH9 2 port Serial ATA Storage Controller 1 - 2921 IDE vezérlő Intel(R) ICH9 2 port Serial ATA Storage Controller 2 - 2926 SCSI/RAID vezérlő A52B86JT IDE Controller SCSI/RAID vezérlő GIGABYTE GBB36X Controller Floppy meghajtó Hajlékonylemezes meghajtóLemezes meghajtó SATA SAMSUNG SCSI Disk Device HD161HJ (149 GB)
    Lemezes meghajtó Maxtor 6 Y080L0 SCSI Disk Device (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
    Optikai meghajtó FORWNEL RGT2R0X SCSI CdRom Device
    Optikai meghajtó TSSTcorp CDDVDW SH-S203B ATA Device
    SMART merevlemezek állapota IsmeretlenKötetek: C: (NTFS) 50138 MB (8050 MB szabad)
    D: (NTFS) 102484 MB (37320 MB szabad)
    F: (NTFS) 78163 MB (7756 MB szabad)
    Teljes méret 225.4 GB (51.9 GB szabad)Sajnos a Sentinel nem tud kommunikálni a vinyóval... (pedig támogatja a SMART-ot)

Új hozzászólás Aktív témák