Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ITHero.hu

    csendes tag

    válasz pjen #46237 üzenetére

    Szia!

    Következtetést én sem tudok levonni, de valószínűleg a "régi beidegződés" miatt, amikor benyomtad a gépet, aztán bebootolt a dos, win95, win98, vista, xp, stb, akkor még nem nagyon álltak meg a vinyók...
    Jójó, változik a technika és ezzel együtt minden más is, de valahogy mégis az az érzésem, hogy kevesebbet árthat a vinyónak a folyamatos pörgés, mint a naponta több száz újraindulás...
    Okés, hogy folyamatosan kopik benne az ami forog, de mégis úgy érzem (ha lehet megérzésekre hagyatkozni), hogy ez még mindig kisebb terhelés mint a sok sok felpörgés...

    Simán lehet, hogy nincs igazam, és többet árt a vinyónak az állandó pörgés mint a folyton újra és újra felpörgés...
    Csak egy észrevétel volt...

    A másik, hogy hiába van 16 gb mem a masinámban, úgy vettem észre, hogy nem tölt be mégsem mindent annak ellenére, hogy kb bármi beleférne...
    Tehát amikor dolgozom egy nagyobb file-on (kép), vagy akár csak videót nézek, szöveget szerkesztek stb, akkor egy fél pillanatra, épp csak a komfortérzet megzavarására megdöccen a folyamatos lagg mentes működés... (a felpörgés pillanatában)

    Ha van valami olyan írás, ami ezzel foglalkozik, hogy állandó működés vs folyton leállás, akkor szívesen elolvasom. :)
    Ha azt írják a szakik, hogy nem gáz ha sokszor újraindul, akkor engem sem fog zavarni sem a "lagg", sem a nagy szám amit a sentinelben látok. :)

    Szép napot!
    B.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák