Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    Tisztelt Nagytudású Fórumtagok! :R

    Több hsz-ban is olvastam hogy többeknek van problémája a gyorsan mozgó részletek villódzásával. (nem judder!) A jelenség nálam is hasonló. az 1. Hsz- nek megfelelően telepítettem mindent +ReClock. Előtte K-lite pack-om volt, ami MPC-HC 1.2-vel tökéletes folytonos képet adott onboard iG45 chipsetemmel, amíg a VLC, WMP12, MédiaCenter alatt megvolt a villódzás. Az egyik K-lite frissítésnél a MPC-HC 1.5-öt tettem fel, azóta villódzik itt is a kép. Hiába telepítem vissza az 1.2-t most már ott is villódzik. TH42 Pana TV-n (HDMI) és a monitoron is. Ezután tetem a gépbe a GT520-t, de a jelenség azon is ugyan olyan. Pack, playerek leinstalálása után újra telepítve (1. hsz) is megmarad. Telepítsem újra a Win7 64-et? Az talán megoldja a problémát. Nem lehet, hogy a BD-rip-ek a tömörítésnél frame-eket vesztenek? És a 1.2 alatt miért volt szép folytonos? Volt alatta vmi interpoláció? Más valakinek hasonló tapasztalata a az MPC-HC 1.2 -vel?

    Minden tanácsot , javaslatot szívesen fogadok. Ahogy küzdök a problémával, egyre jobban zavar a villódzás. Előre is köszönöm a segítséget! :R

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák