Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz sutszi #43989 üzenetére

    "A fenti célra"? :)) Közben meg csak annyit írtál, hogy a "háztartásban" és az "autóban". :) Ezzel le is fedted egy gőztisztító felhasználhatósági területeit. Említetted a kárpittisztítást és utaltál a padlótisztításra is. Az autónál meg tudod oldani a vezetékes áramellátást? Vannak kifejezetten csak padlótisztításra tervezettek. A kézieknek kicsi a víztartályuk, ezért gyakran kell utántölteni őket, és többnyire gyengék, ezért padlótisztításra szerintem alkalmatlanok. A minap összeszedtem a legmagasabb gőznyomásúakat 45 ezer forint alatt az Árukeresőből, ha érdekel: [link] Ugyan ezt a válogatási szempontot peppe79 kritizálta, olvasd el az ő kritikai észrevételeit is utána, de nem tudom, milyen más megadott műszaki adat alapján lehetne még válogatni. :F Sajnos a gyártók az igazán lényeges adatokat nem adják meg.

    (#43990) tomtyi válasza idegen lény (#43982) üzenetére
    Akarsz róla beszélni? :DDD Amúgy arra gondoltam, hogy ennél az ultrahangosnál akár meg is tudnám takarítani a 2075 forintos cserefejek árát, ha a speciális fogkrémet, amit hozzá kell venni, aminek nem is vészes az ára, egy hagyományos fogkefével vinném fel a fogaimra, és csak a többit végezném az ultrahangossal. :F

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák