Hirdetés

Aktív témák

  • Ti4x

    aktív tag

    válasz xtremetuning #22428 üzenetére

    Miért olvassak el 400 Hszt, ha vannak itt emberek, akik elvileg válaszolnak a kérdésemre...? Csak abban az esetben kell ezt tennem, ha a hasonló oltásokat kapom, mint fatalerrortól és tőled. Olvasd el az első hozzászólásom... Ha azt mondod, hogy egy tajparaszt, bunkó bejelentkezés volt kopogás nélkül, akkor én kérek elnézést. A koncepcióm tökéletes volt, ahogy a kérdésem továbbra is : Miért érdemesebb 120ezer forintosat venni, mint 50e forintosat. Ezt a választ kaptam tőled : mert az 50 ezer forintos szar. Miért?

    Foglalkoztam pszichológiával és ez a kevés pénzem hiba csak egy olyan szőrszálhasogatás, ami azért történik, hogy valami hibát keress bennem, mert igazam van a saját megvédésemmel kapcsolatban, hogy a saját hibád eltereld. Max 50et írtam, igaz, de amiről nem tudok, azt sajnos nem tudom, most szembesülök vele, minden változik folyamatosan és észérvekkel lehet meggyőzni. Van pénzem, költhetek, csak az én nemtudásom alapján ennyit szántam rá hirtelen. Várom a meggyőzést, az észérveket továbbra is.

    nem vagyok mostanában gépnél , nem tudom , mikor érkezem...

Aktív témák