Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Eugene Roe #25237 üzenetére

    Ennek elődjéből, a Fostex 206-ossal szerelt Jericho tölcsérest hallottam szólni, gyönyörű hangja volt, egy audiofil-őrült ex ismerősöm mutatta meg a triódás csövijéről. Az is épített volt. A receptet követve nem fogsz hibázni, gyakorlatilag csecsemőbiztos, csak a szokásos marad majd - doboz tilitoli a szobában, hogy pont jó legyen :) Pazarul szólt, a mélyek nem tolakodtak de ott voltak azért, én csak lestem, hogy ebből a hangszóróból ez kijön.. közép mint a Milli natúr vajkrém, selymesen krémes-lágy is, de tartása is van (egyszóval: a legjobbak egyike, amit valaha hallottam), az egész mélyközép hangkép nagyon finom, nagyon-nagyon-nagyon kellemes volt a fülnek. Altatógép. :D Legalábbis Eric Clapton unplugged LP-vel. :D

    Egy dolgot hiányoltam, a magasat, ő anélkül hajtotta (arra esküdött). Szerintem jó, hogy teszel mellé :K és majd meglátod, kell-e csillapítani, lehet túl fogja tolni picit. Lehet nem. Ez a doboz ugye tölcsér, emel valamennyit a szélessávún. Én is tennék mellé, csak valami szalagfélét, AMT-t, ilyesmit (de ez az én bajom, ízlések és pofonok). Hajrá. Nagyot álmodni jóóóóó ;)

    Én egyszer építettem egy exponenciális tölcsért, ami a Rádiótechnika évkönyvében volt mellékelve, megnemmondom melyik számában (apám gyűjtötte őket régen). Azt hiszem, ezt, lol, gugli köszi. Hát egy csoffadt bolgár 30 centis papír méllyel is pusztított. Még megvan - hófehérre leélfóliázva a régi családi pincéjében anyámnál. Elő kéne venni, csak lent raktuk össze, nem tudom, hogy fog kijönni (kib. nehéz, kb. beszarunk kategória). :((( A Tied se lesz pehelysúly a végére :D

    [ Szerkesztve ]

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák