Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fonok87

    aktív tag

    Sziasztok!
    Hát, nekem is több időm jut barkácsolni :)
    Ami most terítéken van, a nagypapámtól örökölt kisbalta. Szegény kicsit rozsdás volt (illetve inkább csak ütött-kopott és koszos), felcsiszoltam szép fényesre. Tükörpolírozni akartam, de el kellett ismernem, nincs türelmem hogy szépen megcsináljam :B Most így fest:

    Ami hátravan: a bőrtokot újra akarom csinálni teljesen, és a nyelet paracorddal kötöm be.
    Utóbbihoz kérnék egy kis segítséget Tőletek. Az a helyzet, hogy a fényes kemény műanyag nyelet felcsiszoltam már ugyan, de még mindig csúszik rajta a madzag mint a veszedelem, állandóan meglazul. Mivel vonjam be a nyelet, ami eléggé ragad ahhoz, hogy ne csuszkoráljon a zsinór, de nem kenek össze vele mindent IS? Meg lehetőleg valami szervetlen (legalábbis nem bomló) trutyi kellene, a saját unokámnak a most kialakuló formában szeretném átadni :)
    szerk.: szovjet darab egyébként, azt hiszem a '70-es években vette nagyapám, Moszkvában. Az éle botrányosra csorbult az elmúlt évtizedekben. Egészen korrektül sikerült megtartani az élszöget a javítás során :)

    [ Szerkesztve ]

    Truss me, I'm an engineer.

Új hozzászólás Aktív témák