Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz blasko92 #38031 üzenetére

    Át kéne ültetni mert kicsit le van harcolva. Azt írja szereti a virágföldet és néhány havonta közepes erősségű tápoldatot kapjon, ez meg mezei kerti földbe van minden nélkül. Meg amúgy is kicsi az edénye, egy sima 12 literes vödörbe van, alja kifúrva aztán alatta egy tányér. Ezt kicseréltem neki egy 15 vagy 18 literesre nem tudom mekkorába léteznek. Meg azt írja tegyek kavicsot a tálba hogy a felesleges víz ami kifolyik az visszapárologjon, meg szereti ha vízzel megpermetezem a leveleit. Marha jó. Én csak simán felraktam oda azt néha nem felejtem el meglocsolni. :DDD
    Átültetem majd, aztán ha nem döglik meg tőle akkor egyet veszek mellé, ha megdöglik akkor kettőt.

    Jah légtisztítós, csak épp 140 Kiló port felfog, mikor meg hozzáérek akkor mindet visszaadja a szobába. Ha elkezdem permetezgetni vízpárával meg még több por ragad rá. Nem baj majd zuhanyoztatom, néha szoktam nagytakarításnál, a kádba fürdetem. Majd most többet lesz, ha amúgy is szereti a vízpárát akkor baja nem lesz. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák