Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz NandorHUN #26736 üzenetére

    Köszi a javaslatot, de ezzel az a gond, hogy 140-es ventik.

    Egységesen szeretnék ugyan olyan méretűeket, hogy ha kell akkor tudjak a későbbi plusz radiátor(okra) is rakni.

    (#26741) Grózi

    Az EK radiátorai nem tudom milyen sűrűségűnek számítanak, és azon belül is az AIO megoldásukon milyen van:

    EK-XLC Predator 360

    Ez ugyan a régebbi 360-as AIO-juk, és nem tudni jelenleg, hogy milyen lesz a következő megoldásuk azaz azon milyen radiátort alkalmaznak.

    Az alaplaphoz az AiSuite nincs fent és még nem is használtam, de akkor majd rámegyek a témára és megnézem mit tudok kihozni a mostani felállásban.

    A jelenlegi konfigomból azaz a VGA-ból kiindulva elég nagy a mérete, és a meleget csak széthányja magakörül.
    Ezt akarnám megtámogatni a leendő gépház alján a táp után (EVGA G3 750-nél elvileg elférne mögötte bár ennek még pontosan nem jártam utána) 1db ventivel ami alulról felfelé fúj.
    A ház oldallapjára is raknék 1db ventilátort ami szintén tolná a VGA-ra levegőt.
    Ez eddig 2db ami a VGA-ra tolná közvetlen a levegőt.

    A további 4db venti pedig, 1db a ház hátuljára menne a CPU magasságába, és 3db a gépház tetejére.

    Vagy ezzel kapcsolatban mi a véleményed? :))

    Igazándiból, nem akarom hogy megragadjon bárhol is a gépház belsejében a meleg terhelésnél és ezért akarnék ennyi ventit, hogy mozogjon az egész gépház belsejében a levegő úgy, hogy adott részeken a ventik más-más fordulaton működnek így egy húzhat hatást keltve.

    A ventiket 2-3-4db Y PWM-es kábelre kötném az meg menne az alaplapra.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák