Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz No.01 #57135 üzenetére

    Már bocs, de szerintem rosszul látod amit én írtam.
    Pont ugyanarról beszélünk, te azt írod, vannak tesztek, és azok megmásíthatatlan tények.
    Én azt írom, megnézek ilyen teszteket, és ezek alapján döntök, de már vagy jó 15 éve, ezért is van az, hogy szinte minden conti, pont ez az egy 19-es szett lett csak Bridgestone, de még nálam is rezeg a léc, hogy marad-e, erről ment a diskurálás.

    Az egyetlen dolog, amire rákérdeztem, az maga a körülmény! Mert ugye az nem az, amikor elmegyünk tesztelni, ki vannak téve a bólyák, és fel vannak rakva az új, vagy urambocsá a bekoptatott 3000 km-es gumik, és akkor nekifogunk méricskélni. Tehát mint írtam, én a gumitesztek alapján döntök, és pont úgy, mint bárki másnak, jöhetnek nem várt körülmények, amik a gumitesztben nem szerepelnek. Ez az a szitu, amikor nem biztos, hogy megmentett volna másik gumi, a kolléga esetében lehetett hajnali hideg, de nyáron, lehetett közben eső, kanyar, relatív gyorshajtás bármi, és még azt se tudjuk, mennyin múlt, hogy se a kutyának, se a kocsinak ne legyen baja, mert ott se mindegy, hogy 10 centi híja volt, vagy a hátsó lökös mögött volt két méterrel, fékhatáron belül volt-e stb stb. Nem a gumi kérdést firtattam, csupán ezekre kérdeztem rá.

    Levezettem én is 96 óta épp elég km-t, már rég nem megyek annyit, mint régen, volt olyan pár év, hogy havi 8000 km volt az adagom, de 5-6 ezreket mindig mentem 96 óta, volt, hogy egyhuzamban 33 órát vezettem egy autószállító trélert, volt, hogy 24 óra alatt jöttem haza Görögország legaljáról 1450km-ről egy seggel, de olyan sose volt, ami miatt gondban lettem volna.
    Mostmár csak havi 4-5000 km van, és egyre kevésbé sietek, igaz pont reggel indulok egy 2200 km-es útra, és csak kedden jövök, szóval pont ezért kérdeztem, mert benne van, hogy semmilyen körülmény nem ideális, és akkor jön a baj.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák