Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Qru #57612 üzenetére

    Nem akarom megsérteni a küszöb lemezt. A lemez mögött meg ahol ténylegesen emelné a gyári emelője, az sík, a krokin meg a kis "tál" éléből csak 4x 1cm 2-3mm-s anyagon érne össze, de ott is gyári festés és rücsi van végig.

    A disztárcsából van 1, és két fajta felni. Rio+Rio az eredeti, és a télihez vettem használt (szerintem i20) felnit, szóval amit próbáltam összepárosítani az i20 felni Rio disszel.

    Ha ET30 lenne, akkor kint lenne a pereme, és akkor a csavarok behúznák a dísztárcsa közepét, ha ET60, akkor meg a dísztárcsa maradna függőleges, és a felni pereme és a gumi lenne jóval beljebb, nem?
    Végülis mindkettő ilyen "(" "(" , csak a i20-as 1mm-el kevésbé. Gyakorlatilag nem az van, hogy ilyen "(" helyett ilyet ")" rakok, amitől a pereménél eláll,
    hanem csak kevésbé kifli, közelebb van a függőlegeshez az ET47-es.

    A csavaron a díszt fogó rész síkja és a felni külső peremének a síkja között a 47-esen 1mm-el kisebb a távolság, nem?
    De biztos a furatoknál is más kicsit, mert inkább olyan jó 2mm-el tudom így benyomni a műanyagot a kia logo-nál.

    Teszek azért alá gumiból vagy bőrből, úgyis van 22mm-es és 28mm-es lyukasztó, hogy véletlenül se zörögjön rajta, hogy így a téli szetten kicsit lazább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák