Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Killer01

    őstag

    Infó a Michelin Primacy 4+ gumiról 205/55/16 méretben, így 3000 km után:
    Az első 400-500 km után lefelé görbült a szám. kb olyan volt az autót vezetni, mintha légpárnással közlekednék, semmit nem éreztem az útból, zéró visszajelzés. Már azon gondolkodtam eladom a f@szba, és veszek Vredi ultrac-ot....
    Aztán vagy bekopott, vagy összeszoktunk .. vagy mindkettő :D Az tény, hogy nem versenygumi (bár a másfél tonnás 140 lovas családi egyterűm se nevezhető versenyautónak, de van vele élet 150 km/h felett is :B ) viszont se szárazon se esőben nem tudtam határig autózni vagy zavarba hozni. Most sem lett reszponzív gumi, érezhetően a komforton van a hangsúly (amiben brutál jó) de ha ezt a tapadási teljesítményt tudja hozni az élettartama alatt akkor nagyon megérte. Kanyarokban nagyobb terhelésnél jön meg csak a hangja, akkor ilyen surrogó zajt kelt (egyáltalán nem volt zavaró) egyébként nagyon halk gumi (nyilván a felmart aszfalt szintű felületen ez se tud csodát tenni). Szóval részemről megvenném újra, kíváncsi leszek hogy változik az évek alatt és mennyi futásteljesítményt tud hozni.

Új hozzászólás Aktív témák